00982136303710

کیمیا تهران اسید

توضیحات description
توضیحات محصول کیمیا تهران اسید

اسید باطری چیست

تعریف اسید باطری

اسید باطری تهیه شده از اسید سولفوریک مرغوب، بدون ناخالصی و آب مقطر 100 درصد خالص می باشد. محصول اسید باطری تولید شده توسط مهندسین مجرب شرکت کیمیا تهران اسید بوده و ضمانت کیفیت را دارا می باشد.

اسید باطری در واقع رقیق شده محصول اسید سولفوریک است و چون اسید سولفوریک را نمی توان به راحتی رقیق نمود و برای انجام این مهم می بایست از دستگاه های رقیق کننده قوی استفاده شود.

کاربرد اسید باطری

اسید باطری در صنایع باطری سازی، نیروگاه ها و هم چنین باطری های اتمی و ژله ای، اسید باطری انواع اتومبیل ها ، کامیون و کامیونت، جرثقیل، لیفتراک کاربرد دارد.

اسید باطری نیاز اساسی کلیه کارخانجات باطری سازی ایران می باشد.اسید باطری در صنعت برق و الکترونیک کاربرد ویژه ای دارد. نیروگاه های حرارتی بادی و نیروگاه های آبی و هم چنین نیروگاه های خورشیدی و هیبریدی کشور نیز نیاز مبرم به بهره گیری از اسید باطری را دارند.

تعریف باطری

باطری دستگاهی است که انرژی الکتریکی را در حالت شیمیایی در خود ذخیره می کند و هنگام نیاز می تواند از آن استفاده کند. به عبارتی برای تامین قدرت تجهیزات مصرف کننده در موقع خاموش بودن یا پایین بودن سرعت موتور بکار می رود. مقدار انرژی که یک باطری می تواند در خود ذخیره کند بستگی به ظرفیت باطری دارد که این ظرفیت بستگی به عوامل گوناگونی دارد. جهت با نگهداشتن ظرفیت باطری نیاز به سرویس و نگهداری ویژه ای دارد.

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

قیمت فروش اسید باتری

قیمت فروش اسید باتری

شرکت کیمیا تهران اسید ، اسید باتری را در گالن های 20 لیتری ، بشکه 220 لیتری و همچنین در بسته بندی های مختلف ، با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب عرضه می کند.

باتری اسیدی

باتری اسیدی

این نوع باتری قابل شارژ است و در سال 1859 توسط فیزیکدان آلمانی ، گاستون پلانته اختراع شد . این نوع باتری به دلیل هزینه ی پایین و عرضه ی بالا در وسایل نقلیه موتوری مورد استفاده قرار می گیرد.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی